GOLD ENERGY;  Isıtma  sitemleri imalat, satış ve montaj hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız;

Güneş enerji sistemlerinin imalat, Kalorifer kazanlarının satış ve montajı, Sobalı kalorifer sistemlerinin satış ve montajı, anahtar teslimi kalorifer ve kat kat kalorifer tesisatlarının çekilmesi, radyatör ve petek montajı, satış ve montajı alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ayrıca;

Özel boyler imalatı,Basınçlı ve Basınçsız güneş enerjisi, Bombe Basımı, Sac-Profil büküm işleri yapılmaktadır.

Firmamızın ana hedefi;

Tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, proje, taahhüt ve hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple çözümler üretmektedir.

 Misyonumuz;  İmalatını ve satışını yaptığımız ürünlerde, kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti  ilkesinden ödün vermeden çalışarak, dinamik bir şirket olmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz; Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır.